Swedish

Wattguard AB


Wattguard i Malmö

WTC, Jungmansgatan 12

211 19 Malmö

Telefon: +46 735 19 01 23

E-post: info@wattguard.se


Andra besöksadresser:


Wattguard i Karlskrona

Borgmästaregatan 17

371 35 Karlskrona


Wattguard i Jönköping

Järnvägsgatan 3

553 15 Jönköping



Danish

Wattguard

A.P. Møllers Allé 17

DK-2791 Dragør, Denmark

Mobile: +45 3121 3331

E-post: info@wattguard.dk


mats.karlsson@wattguard.se

Mats Karlsson

VD

+46735190123

Email

jan.flink@wattguard.se

Jan Flink

Sälj & Marknadschef Sverige

+46735190124

Email

henric.fransson@wattguard.se

Henric Fransson

Produktions- & Utvecklingschef

+46735190125

Email

anders.nyberg@wattguard.se

Anders Nyberg

Service & underhåll

+46735 19 01 21

Email


Säljorganisation


Henric Fransson

henric.fransson@wattguard.se, Mobil: +46735190125


Peter Lindecrantz

peter.lindecrantz@wattguard.se, Mobil: +46706415200


Peter Boman

peter.boman@wattguard.se, Mobil: +46739229603


Jerker Hansson

jerker.hansson@wattguard.se, Mobil: +46727222001


Andreas Jensen

andreas.jensen@wattguard.se, Mobil: +46702202715


Conny Bergström

conny.bergstrom@wattguard.se, Mobil: +46703281487


Sonny Nilsson

sonny.nilsson@wattguard.se, Mobil: +46735190127





Support eller tekniska frågor:


Har du tekniska problem eller frågeställningar, skicka ett mail till:

support@wattguard.se